مقالات

پادسیستم ترایپاد یوول UWELL TRIPOD

پادسیستم ترایپاد یوول UWELL TRIPOD

پادسیستم ترایپاد یوول UWELL TRIPOD

پاد سیستم ترایپاد یوول (UWELL TRIPOD) دستگاهی بسیار شیک و زیبا برای استفاده از سالت نیکوتین می باشد که در اقدامی خاص و خلاقانه به همراه یک کیس شارژ قدرتمند عرضه شده است.
پادسیستم ترایپاد یوول با یک باتری داخلی 1000 میلی آمپری، مانند پاور بانک عمل می کند و با ابعاد کوچک و وزن کم، به آسانی قابل حمل است.

زمانی که از پاد سیستم خود استفاده نمی کنید، با قرار دادن آن در کیس می توانید به آسانی دستگاه خود را شارژ کرده و در طول روز از ویپینگی بی نظیر لذت ببرید.
هم چنین در انتهای پادسیستم ترایپاد یوول یک حلقه از چراغ های LED برای نمایش باتری قرار دارد که با لمس دست روشن می شوند و میزان شارژ را به شما نشان می دهد.

یوول در ساخت این پاد سیستم از چیپست UWELL BEIN استفاده کرده تا امکاناتی نظیر انواع مدارهای محافظتی برای افزایش طول عمر دستگاه برایتان فراهم گردد.
کارتریج پادسیستم ترایپاد یوول با ظرفیت 2 میلی لیتری، کویل داخلی با مقاومت 1.2 اهم و برخورداری از تکنولوژی Pro-FOCS، بهترین طعم رسانی را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین این محصول دو کارتریج یدکی نیز دارد که داخل کیس قرار می گیرند و می توانید هر کدام را با سالت نیکوتین های مختلف شارژ کنید.

به طور کلی می توانیم بگوییم پادسیستم ترایپاد یوول با کیس شارژ و سه کارتریج برای ویپینگی طولانی مدت و پر قدرت طراحی شده تا در طول روز از ویپینگ شما پشتیبانی کند.

لطفا با امتیاز دادن به این مطلب یا محصول مارو دلگرم نمایید.

0 / 5 5 1

رتبه صفحه شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *