اتومایزر

دلایل احساس طعم سوختگی در ویپینگ چیست ؟

اتومایزر-طعم سوختگی در ویپینگ

یکی از جذاب‌ترین نکات درباره ویپ‌ها، حجم بخار بسیار زیاد آن‌هاست. اما وقتی این بخار عظیم همراه با طعم سوختگی باشد چکاری باید انجام بدهید؟
فرقی نمی‌کند جویس شما چه طعمی داشته باشد، از طعم‌های خنک گرفته تا شیرین‌ترین طعم‌ها باید در هر کامی که از دستگاه‌تان می‌گیرید طعم خوبی را به شما منتقل کنند. اما بعضی وقت‌ها ممکن است طعمی که دریافت می‌کنید همان طعم همیشگی نباشد و احساس کنید دستگاه شما درحال سوختن است.

پیشنهاد خرید
دلایل احساس طعم سوختگی در ویپینگ چیست ؟ | طعم سوختگی در ویپینگ

سالت توت فرنگی و هندوانه راتلس RUTHLESS EZ DUZ IT

۲۷۰,۰۰۰ تومان۲۷۰,۰۰۰ تومانخرید کنید

دلایل احساس طعم سوختگی هنگام ویپینگ؟

چندین دلیل می‌توانند مقصر این اتفاق ناخوشایند باشند. در این بخش ۶ مورد از رایج ترین دلایلی که منجر به طعم سوختگی می‌شوند را بررسی می‌کنیم. بادقت این موارد را مطالعه کنید تا ایراد دستگاه‌تان را پیدا کنید:

۱) ویپینگ روی وات بالا

اگر از دستگاه ویپینگ با وات متغیر استفاده می‌کنید، دستگاه‌تان اجازه کنترل مقدار نیرویی که باید به کویل منتقل شود تا بخار تولید شود را به شما می‌دهد. با افزایش میزان وات، بخار تولید شده هم به همان نسبت افزایش می‌یابد. اما هر کویل معمولاً از طرف شرکت سازنده دارای یک بازه برای تنظیم وات است. از این رو طبیعی است وقتی وات دستگاه را بیشتر از میزان تعیین شده و مجاز قرار می‌دهید، فشار بسیار زیادی به کویل وارد شده و باعث سوختن پنبه درون آن شود.

۲) ویپینگ بدون وقفه

حتی تصور اینکه در مکانی آرام نشسته باشید و بدون وقفه از دستگاه‌تان کام بگیرید و ابرهای عظیم تولید کنید، لذت بخش است اما توجه داشته باشید ندادن استراحت به ویپ می‌تواند طول عمر کویل‌تان را به‌طور چشم‌گیری کاهش دهد. به بیان دیگر زمانی که شما شروع به کام گرفتن از دستگاه می‌کنید نیروی باتری، سیم‌پیچِ داخل کویل را گرم می‌کند و در ادامه سیم‌پیچ، جویسی که پنبه داخل کویل به آن آغشته شده است را گرم و بخار می‌کند. حالا وقتی بدون وقفه از دستگاه کام بگیرید، کویل زمان کافی برای آغشته شدن به میزان کافی جویس را ندارد و مجبور است به طور خشک برای شما بخار تولید کند و همین، دلیل کاهش عمر کویل می‌شود.

۳) کویل به خوبی نصب نشده باشد

تمام کویل‌ها بعد از مدتی می‌سوزند و به تعویض آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید. اگر زمان تعویض به خوبی این کار انجام نشود ممکن است در همان کام های اول با کویل جدید هم طعم سوختگی را تجربه کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر با روش‌های صحیح تعویض کویل آشنا نیستید حتماً به فروشگاه‌های ویپ مراجعه کنید؛ به خصوص اگر اتومایزر مکانیکال دارید و نیاز به تعویض پنبه به صورت دستی دارید.

۴) پنبه کویل به خوبی آغشته به جویس نشده باشد

از دلایل دیگر طعم سوختگی در کویل‌ها می‌تواند به خوبی آغشته نشدن فیتیله کویل به جویس باشد. در اصل کویل شما باید پیش از گرفتن کام از دستگاه، به خوبی به ایجوس آغشته شده باشد تا هنگام کام گرفتن طعم سوختگی ندهد. پیشنهاد می‌کنیم هربار که خواستید از کویل جدیدی استفاده کنید حتماً وقتی که جویس را در مخزن می‌ریزید حدود ۲۰ دقیقه صبر کنید تا جویس به‌طور کامل به خورد پنبه کویل برود.

لطفا با امتیاز دادن به این مطلب یا محصول مارو دلگرم نمایید.

0 / 5 4.67 3

رتبه صفحه شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *