مقالات

سالت vct-سالت vct caramel

سالت vct-سالت vct caramel | سالت vct,سالت vct caramel

سالت vct

 

سالت VCT یک نوع سیگار الکترونیکی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، دارای طعم واقعی سیگار است. این سیگار الکترونیکی به طور عمده برای کاهش میزان سیگاری ها استفاده می شود، زیرا ترک سیگار برای بسیاری از افراد بسیار دشوار است، ولی با استفاده از سالت VCT، می توانند به سادگی از سیگار دست بکشند.

سالت VCT شامل یک دستگاه الکترونیکی و یک مایع نیکوتین است که به آن پودر سالت نیز گفته می شود. این مایع حاوی نیکوتین، گلیسرین، پروپیلن گلیکول و طعم دهنده های مختلف است. هنگامی که دکمه سیگار الکترونیکی فشار داده می شود، مایع به شکل بخار تبدیل شده و درون دستگاه الکترونیکی با قدرت خروجی بیشتری به مصرف کننده داده می شود.

طعم سالت VCT شامل یک ترکیب از وانیل، تنباکو و کارامل است. این ترکیب طعم دهی واقعی سیگار را به کاربران ارائه می دهد، بدون اینکه آنها نیاز به مصرف سیگار داشته باشند. این طعم دهی واقعی در کاهش مصرف سیگار و ترک آن بسیار مفید است.

سالت VCT جایگزین عالی برای سیگارهای عادی است. با استفاده از این سیگار الکترونیکی، می توانید از خطرات سیگار بازیابی کنید و به دور از عوارض بدنی سیگار، سبک زندگی سالمی را انتخاب کنید. این سیگار الکترونیکی برای افرادی که می خواهند از سیگار دست بکشند، بسیار مفید است و به جای آن که به سیگار دست بزنند، می توانند از سالت VCT استفاده کنند.

 

سالت قهوه دارچین خامه رایپ ویپز Ripe Vapes CAFÉ

380,000 تومان
سالت هایی با طعم ترکیبی قهوه همواره طرفداران پر و پا قرص خود را دارند. به همین دلیل کمپانی های معتبر زیادی به تولید این طعم ها روی آورده اند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب کنند. کمپانی رایپ ویپز هم از این قاعده مستثنا نیست! سالت نیکوتین سالت قهوه دارچین خامه رایپ ویپز که از ترکیب قهوه ، دارچین و خامه ساخته شده است؛ یکی از پرفروش ترین سالت نیکوتین های این برند سالت قهوه دارچین خامه رایپ ویپز می باشد.

سالت تنباکو کارامل وانیلی رایپ ویپز RIPE VAPES VCT

380,000 تومان
سالت تنباکو کارامل وانیلی رایپ ویپز شاید سلیقه ی بسیاری افراد باشد ولی در اصل افراد سیگاری عاشق طعم های تنباکو و سیگار کوبانی هستند و طعم خالص این سیگار طرفداران بسیاری دارد و از این رو بسیاری از شرکت های تولید کننده جویس همواره این طعم معروف را چه بصورت ترکیبی و چه ساده روانه بازار می کنند.

جویس تنباکو کاستارد وانیل رایپ ویپز RIPE VAPES VCT

425,000 تومان
جویس های تنباکویی و دسری شاید سلیقه ی بسیاری افراد باشد ولی در اصل افراد سیگاری عاشق طعم های تنباکو و سیگار کوبانی هستند و طعم خالص این سیگار طرفداران بسیاری دارد و از این رو بسیاری از شرکت های تولید کننده جویس همواره این طعم معروف را چه بصورت ترکیبی و چه ساده روانه بازار می کنند. شرکت RIPE VAPES نیز در این عرصه بهترین طعم ها را روانه ی بازار کرده است. جویس تنباکو کاستارد وانیل رایپ ویپز نیز از کیفیت و طعم بی نظیر و دل پسندی برخوردار است و استفاده از آن به شدت پیشنهاد می شود.

سالت تنباکو بادام رایپ ویپز RIPE VAPES VCT BOLD

380,000 تومان
سالت تنباکو بادام رایپ ویپز با طعم ترکیبی تنباکویی میوه ای طرفداران پر و پا قرص خود را دارند. به همین دلیل کمپانی های معتبر زیادی به تولید این طعم ها روی آورده اند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب کنند. کمپانی رایپ ویپز هم از این قاعده مستثنا نیست! سالت تنباکو و بادام که از ترکیب تنباکو، کاستارد و بادام به همراه عطر وانیل ساخته شده است؛ یکی از پرفروش ترین سالت نیکوتین های این برند سالت تنباکو بادام رایپ ویپز می باشد.

سالت vct caramel

 

سالت VCT Caramel یک نوع مایع سیگار الکترونیکی با طعم شیرینی کارامل و وانیل است که توسط شرکت Ripe Vapes تولید می‌شود. این محصول از ترکیبی از تنباکو کمکار، وانیل، کارامل و نمک درست شده است.

اگرچه سالت VCT Caramel جزو محصولات تخصصی سیگار الکترونیکی محسوب می‌شود، اما دارای شناخت بین المللی قوی است و در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طعم و بوی سالت VCT Caramel بسیار دلپذیر و جذاب است و به خاطر ترکیبی از وانیل و کارامل، باعث تولید حسی شیرین و دلنشین در دهان می‌شود. همچنین، داشتن نمک در ترکیب این مایع سیگار الکترونیکی، باعث شده است که طعم آن بسیار تعادل‌بخش باشد و حتی برای افرادی که تنباکو را دوست ندارند، جذاب باشد.

استفاده از سالت VCT Caramel برای سیگار کردن الکترونیکی، به عنوان یک جایگزین سالم و کم‌مشکل به سیگارهای سنتی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این مایع سیگار الکترونیکی با فرمولاسیونی خاص تولید شده که حاوی نمک نیکوتین است، باعث می‌شود که نیکوتین به شکل سریعتری به بدن وارد شود و همچنین مناسب برای افرادی است که قصد ترک سیگار دارند.

سالت VCT Caramel برای استفاده در دستگاه‌های سیگار الکترونیکی با انواع مختلف پایه سیال، مناسب است و می‌توان آن را با دستگاه‌هایی که در حالت دهان به ریه (MTL) و یا مستقیم به ریه (DTL) کار می‌کنند، استفاده کرد.

در کل، سالت VCT Caramel یک مایع سیگار الکترونیکی با طعم بسیار خوشمزه و با کیفیت بالا است که به عنوان یک جایگزین سالم و کم‌مشکل به سیگارهای سنتی، بسیار مورد علاقه قرار گرفته است.

 

لطفا با امتیاز دادن به این مطلب یا محصول مارو دلگرم نمایید.

0 / 5 5 3

رتبه صفحه شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...